Lista aktualności

2016-03-09

Nowy nabór na Kurs Podstawy Dogoterapii

Nowy Kurs Podstawy Dogoterapii zaplanowany został na ostatni weekend kwietnia 2016 - po szczegóły zapraszamy do działu Oferta.  | więcej »


2016-01-29

Nasz film promocyjny

Zachęcamy do obejrzenia naszego filmu promocyjnego! Akcja ma na celu promowanie naszej metody pracy z psami. Koncentrujemy się na tym, aby nasi podopieczni rozwijali swoje kompetencje poprzez szkolenie i pracę z psami.Dziękujemy naszym sponsorom: Royal Canin, Virtual Brain, Time Code Production (...) | więcej »


2016-01-29

W tym roku prosimy Cię o przekazanie nam swojego 1% podatku.

  Stowarzyszenie Po To Jestem KRS 0000320623 Dzięki temu będziemy mogli dalej rozwijać naszą działalność polegającą na edukacji, prewencji pogryzień wśród dzieci, szkoleniu psów i pomocy osobom niepełnospranym.  | więcej »


2016-01-13

Homer zdał egzamin na psa przewodnika dla osoby niewidomej!

Z radością informujemy, że nasz były podopieczny Homer, którego przygotowywaliśmy i socjalizowaliśmy przez pierwszy rok jego życia zdał pod pieczą Fundacji Labrador z Poznania egzamin na psa przewodnika dla osoby niewidomej! Aktualnie Homer będzie zapoznawał się z osobą niewidomą i obie (...) | więcej »


2015-11-09

Elza - już niebawem w szkoleniu na psa - przewodnika

Kilka dni temu odbyliśmy kontrolne spotkanie z Elzą, której właśnie skończyła się cieczka. Po raz kolejny były testowane jej zachowania w różnorodnych warunkach miejskich. Elza nadal przebywa pod stałą opieką wolontariuszki Justyny i teraz czeka ją prześwietlenie stawów. Jeżeli wyniki (...) | więcej »


Zobacz też

Informacje o stowarzyszeniu
O pracy z psem
O kyno/dogoterapii
Biblioteczka ważnych informacji
Jak zostać partnerem?
Dane kontaktowe

Z biblioteczki

Czym jest kyno/dogoterapia? Gdzie działamy? Co robimy?

    W trakcie rozwoju Stowarzyszenia Po To Jestem, współpracowaliśmy z wieloma placówkami i specjalistami. Naszym głównym celem było podniesienie jakości świadczonych usług i wypracowanie własnego modelu pracy, odpowiadającego potrzebom i możliwościom uczestników naszych zajęć. Efektem wieloletniej pracy jest autorska metoda, którą propagujemy i od lat wprowadzamy w miejscach, gdzie pracują nasi terapeuci i nasze psy. W (...)

Więcej