Lista aktualności

2015-10-25

W tym roku możesz nam przekazać swój 1%

Bardzo dobre dla naszej działalności wieści - po długich staraniach uzyskaliśmy status OPP! Przy okazji rozliczenia podatkowego za ten rok będzie można nam przekazać swój cenny 1% (do czego będziemy zachęcać, a na razie się tylko chwalimy ;)). To kolejny krok w rozwoju naszego Stowarzyszenia, (...) | więcej »


2015-09-15

Kolejna edycja kursu Podstawy Dogoterapii

Zapraszamy! Kolejna edycja już 6, 7, 8 listopada 2015 - szczegóły w dziale OFERTA.  | więcej »


2015-08-25

Testy Elzy

Elza to suczka socjalizowana i przygotowywana przez nasze Stowarzyszenie do roli psa-przewodnika. Aktualnie ma 8 miesięcy i wczoraj odbyła szczegółowy "test" swoich umiejętności i predyspozycji do tejże roli. Elza oczywiście posiada nadal zachowania stosowne do wieku Emotikon wink;), jednak (...) | więcej »


2015-08-20

Homer w trakcie szkolenia na psa-przewodnika

Homer to nasz były podopieczny, który przez pierwszy rok swojego życia był wychowywany i socjalizowany przez nasze Stowarzyszenie Po To Jestem, po to, aby w przyszłości mógł przejść specjalistyczne szkolenie na psa przewodnika osoby niewidomej. Jakiś czas temu Homer pomyślnie zdał testy (...) | więcej »


2015-07-20

Relacja z Targów "Pupile na Patio"

W dniach 18-19.07.15 uczestniczyliśmy wraz z naszymi psami w targach zoologicznych w CH Ster w Szczecinie - "Pupile na Patio". Podczas imprezy można było zaczerpnąć informacji o naszej działalności, poznać nasze psy, porozmawiać z naszymi dogoterapeutami. Nasi terapeuci opowiadali o swojej (...) | więcej »


Zobacz też

Informacje o stowarzyszeniu
O pracy z psem
O kyno/dogoterapii
Biblioteczka ważnych informacji
Jak zostać partnerem?
Dane kontaktowe

Z biblioteczki

Czym jest kyno/dogoterapia? Gdzie działamy? Co robimy?

    W trakcie rozwoju Stowarzyszenia Po To Jestem, współpracowaliśmy z wieloma placówkami i specjalistami. Naszym głównym celem było podniesienie jakości świadczonych usług i wypracowanie własnego modelu pracy, odpowiadającego potrzebom i możliwościom uczestników naszych zajęć. Efektem wieloletniej pracy jest autorska metoda, którą propagujemy i od lat wprowadzamy w miejscach, gdzie pracują nasi terapeuci i nasze psy. W (...)

Więcej