Lista aktualności

2015-06-25

Wolontariusze poszukiwani!

Poszukujemy osób, które zechciałyby na zasadzie wolontariatu wesprzeć nasze działania poprzez tymczasową opiekę nad szczeniętami przygotowywanymi do roli psów przewodników.Jeżeli zastanawiasz się nad posiadaniem własnego psa, może to być dobry "sprawdzian" dla Ciebie i reszty domowników (...) | więcej »


2015-06-25

Stowarzyszenie na targach "Pupile na Patio" w CH Ster w Szczecinie

Zapraszamy na targi w CH Ster w Szczecinie pod hasłem "Pupile na Patio", które odbędą się w dniach 18-19.07. od godz. 10.00 - jak zawsze będzie można dowiedzieć się czegoś o dogoterapii, poznać nasze psy, porozmawiać z dogoterapeutami czy zasięgnąć porady behawiorysty. Zapraszamy!  | więcej »


2015-06-08

Zjazd Stowarzyszenia

Jak co roku odbył się integracyjny zjazd członków naszego Stowarzyszenia. Towarzyszyły nam nasze psy pracujące w terapii i nie tylko :). Zapraszamy do obejrzenia krótkiej fotorelacji.  | więcej »


2015-04-24

Zakończenie kursu Podstawy Dogoterapii

W miniony weekend odbyła się kolejna edycja kursu Podstawy Dogoterapii. Uczestnicy dowiedzieli się m. in. na czym polega terapia z psem, jak wybrać i przygotować psa, jak pracować z dziećmi z różnymi rodzajami zaburzeń. Dziękujemy naszym zaangażowanym uczestniczkom, mamy nadzieję na dalszą (...) | więcej »


2015-03-06

Elza - nowa suczka pod naszą opieką

Elza, suczka rasy labrador retriever trafiła pod naszą opiekę. Będzie stopniowo socjalizowana i przygotowywana do roli przewodnika osoby niewidomej. Elza szuka sponosora karmy oraz firmy, która zechciałaby wspomóc jej socjalizację poprzez udostępnienie od czasu do czasu możliwości wejścia (...) | więcej »


Zobacz też

Informacje o stowarzyszeniu
O pracy z psem
O kyno/dogoterapii
Biblioteczka ważnych informacji
Jak zostać partnerem?
Dane kontaktowe

Z biblioteczki

Czym jest kyno/dogoterapia? Gdzie działamy? Co robimy?

    W trakcie rozwoju Stowarzyszenia Po To Jestem, współpracowaliśmy z wieloma placówkami i specjalistami. Naszym głównym celem było podniesienie jakości świadczonych usług i wypracowanie własnego modelu pracy, odpowiadającego potrzebom i możliwościom uczestników naszych zajęć. Efektem wieloletniej pracy jest autorska metoda, którą propagujemy i od lat wprowadzamy w miejscach, gdzie pracują nasi terapeuci i nasze psy. W (...)

Więcej