Lista aktualności

2015-02-27

Kurs dogoterapii - edycja kwietniowa

Nabór do Kursu Podstawy Dogoterapii w toku :) Szczegóły w dzile OFERTA. Zapraszamy!  | więcej »


2015-01-21

Testy roczne Homera i obserwacje Ulissesa

Wczoraj Homer odbył testy psów rocznych, które ostatecznie potwierdziły jego predyspozycje do szkolenia na psa-przewodnika osoby niewidomej. Testy przeprowadzili instruktorzy Fundacji na rzecz Osób Niewidomych Labrador Pies Przewodnik. Homer spisał się na medal, nic dodać nic ująć! Nasz (...) | więcej »


2014-12-17

Ulisses już u nas

Z dniem dzisiejszym Ulisses vel. Uli, rozpoczął pracę w warunkach miejskich w Szczecinie. Przeznaczeniem młodzika jest zostanie psem-przewodnikiem osoby niewidomej, w chwili obecnej ma 10 miesięcy i we współpracy z Fundacją na rzecz Osób Niewidomych Labrador Pies Przewodnik jest do tego celu (...) | więcej »


2014-12-09

Nowy pies pod naszą opieką!

Kilka dni temu pod nasze skrzydła trafił dziesięciomiesięczny Uli - labrador, ktory we współpracy z Fundacją Labrador będzie przygotowywany do roli psa-przewodnika osoby niewidomej. To już drugi po Homerze pies z takim przeznaczeniem, który trafił w nasze ręce :). Aktualnie przebywa u wolontariuszki, (...) | więcej »


2014-12-09

Zachodniopomorska Federacja Pozarządowa

Miło nam poinformować, że zostaliśmy członkiem Zachodniopomorskiej Federacji Pozarządowej! Zapraszamy na www.federacjapozarzadowa.pl  | więcej »


Zobacz też

Informacje o stowarzyszeniu
O pracy z psem
O kyno/dogoterapii
Biblioteczka ważnych informacji
Jak zostać partnerem?
Dane kontaktowe

Z biblioteczki

Czym jest kyno/dogoterapia? Gdzie działamy? Co robimy?

    W trakcie rozwoju Stowarzyszenia Po To Jestem, współpracowaliśmy z wieloma placówkami i specjalistami. Naszym głównym celem było podniesienie jakości świadczonych usług i wypracowanie własnego modelu pracy, odpowiadającego potrzebom i możliwościom uczestników naszych zajęć. Efektem wieloletniej pracy jest autorska metoda, którą propagujemy i od lat wprowadzamy w miejscach, gdzie pracują nasi terapeuci i nasze psy. W (...)

Więcej