Lista aktualności

2014-10-20

Ruszyły zapisy do listopadowej edycji kursu dogoterapii!

Zapraszamy do działu OFERTA :)  | więcej »


2014-09-10

Salon Maturzystów Perspektywy 2014

Informujemy, że bierzemy udział w targach Salon Maturzystów Perspektywy 2014, które odbędą się w dniach 11-12 września w godz. 9-14.00 w budynku Wydziału Humanistycznego przy ul. Krakowskiej 71-79, w Sali nr 177.http://www.salonmaturzystow.pl/2014/szczecinBędzie można dowiedzieć się o naszej (...) | więcej »


2014-08-28

Nasze Stowarzyszenie po raz drugi patronem konferencji naukowej

Miło nam poinformować, że nasze Stowarzyszenie już po raz drugi zostało honorowym patronem Panelu Biologicznego organizowanej co roku konferencji zrzeszającej młodych naukowców - Międzynarodowej Konferencji Doktorantów Uniwersytetu Szczecińskiego. Więcej informacji na temat wydarzenia: (...) | więcej »


2014-08-25

Zajazd Stowarzyszenia w Międzyzdrojach

Wszystkich członków, wolontariuszy i sympatyków naszego Stowarzyszenia chcielibyśmy serdecznie zaprosić na III już zjazd psiarzy w Międzyzdrojach :) Wraz z psami będziemy gościć w dniach 19-21 września w Ośrodku Gromada. W programie przewidziane jest szkolenie z pracy węchowej, poza tym (...) | więcej »


2014-07-05

Wizyta kontrolna w Poznaniu

Nasz przyszły pies-przewodnik, Homer, odbył kolejną kontrolną wizytę w Poznaniu u instruktorów z Fundacji Labrador Pies Przewodnik. Zapraszamy do obejrzenia kilku zdjęc.  | więcej »


Zobacz też

Informacje o stowarzyszeniu
O pracy z psem
O kyno/dogoterapii
Biblioteczka ważnych informacji
Jak zostać partnerem?
Dane kontaktowe

Z biblioteczki

Czym jest kyno/dogoterapia? Gdzie działamy? Co robimy?

    W trakcie rozwoju Stowarzyszenia Po To Jestem, współpracowaliśmy z wieloma placówkami i specjalistami. Naszym głównym celem było podniesienie jakości świadczonych usług i wypracowanie własnego modelu pracy, odpowiadającego potrzebom i możliwościom uczestników naszych zajęć. Efektem wieloletniej pracy jest autorska metoda, którą propagujemy i od lat wprowadzamy w miejscach, gdzie pracują nasi terapeuci i nasze psy. W (...)

Więcej