Lista aktualności

2014-06-05

Fotorelacja z kursu dogoterapii

Zapraszamy do obejrzenia kilku zdjęć z naszego kursu - jednocześnie dziękujemy wszystkim kursantom za pilne uczestnictwo w zajęciach :). Tych, którzy się nie załapali zachęcamy do śledzenia aktualności lub polubienia nas na fb - nowy kurs w planach już za kilka miesięcy.  | więcej »


2014-06-05

Festyn rodzinny

Zapraszamy w najbliższą niedzielę do Parku Andersa w godzinach. 15-18 - będziemy tam wraz z naszymi psami na Festynie Rodzinnym - chętnie odpowiemy na pytania dot. pracy naszych psów czy szkoleń. Obecny będzie także nasz przyszły pies-przewodnik Homer :)  | więcej »


2014-05-15

Ostatnie wolne miejsca na kurs "Podstawy dogoterapii"

Zostały ostatnie wolne miejsca na tegoroczny kurs dla przewodników psów dogoterapeutycznych - szczegóły w dziale Oferta. Przypominamy, że dla studentów przewidzieliśmy zniżkę. Kurs odbywa się w dniach 30.05.-1.06., zgłoszenia prosimy wysyłać na adres biuro@potojestem.pl  | więcej »


2014-05-13

Platany 2014

Już dziś zapraszamy wszystkich na coroczną imprezę szczecińskich organizacji pozarządowych - Platany. Będziemy tam ze swoim stoiskiem, dogoterapeutami, psami i wolontariuszami - zapraszamy! Termin: 25.05 (niedziela), miejsce: Jasne Błonia w Szczecinie. Będziemy tam od rana, do zobaczenia!  | więcej »


2014-05-08

Akcja "My nie gryziemy"

Zapraszamy dnia 16.05 w godz. 13-15 na ul. Piotra Skargi w Szczecinie - będziemy wówczas uczestniczyć w akcji "My nie gryziemy" organizowanej przez Fundację Ewy Nawrol. Akcja ma na celu profilaktykę pogryzień u dzieci i propagowanie właściwego obchodzenia się ze zwierzętami. Chętnie (...) | więcej »


Zobacz też

Informacje o stowarzyszeniu
O pracy z psem
O kyno/dogoterapii
Biblioteczka ważnych informacji
Jak zostać partnerem?
Dane kontaktowe

Z biblioteczki

Czym jest kyno/dogoterapia? Gdzie działamy? Co robimy?

    W trakcie rozwoju Stowarzyszenia Po To Jestem, współpracowaliśmy z wieloma placówkami i specjalistami. Naszym głównym celem było podniesienie jakości świadczonych usług i wypracowanie własnego modelu pracy, odpowiadającego potrzebom i możliwościom uczestników naszych zajęć. Efektem wieloletniej pracy jest autorska metoda, którą propagujemy i od lat wprowadzamy w miejscach, gdzie pracują nasi terapeuci i nasze psy. W (...)

Więcej