12

Współpraca

   

Stowarzyszenie "Po To Jestem" tworzą ludzie, których celem jest działanie na rzecz innych i ich bezpieczeństwa. Chcąc działać w myśl naszej misji, ważne jest to by poznawać i działać z ludźmi takimi jak my. 

„Ludzie pracujący razem jako jedna grupa potrafią dokonać rzeczy, których osiągnięcie nie śniło się nikomu z osobna” – Franklin Delano Roosevelt

WSPÓŁPRACA Z PLACÓWKAMI

Realizujemy zajęcia z zakresu dogoterapii m.in. w przedszkolach, szkołach, Ośrodkach Rehabilitacyjno-Edukacyjno-Wychowawczych, Stowarzyszeniach Pomocy Osobom Niepełnosprawnym Intelektualnie, Ośrodkach Wsparcia, Środowiskowych Domach Samopomocy i Ośrodkach Wsparcia.

Zakres Naszej działaności aktualnie odbywa się na terenie województwa zachodniopomorskiego, a w tym: w Szczecinie, Nowielinie, Nowogardzie, Goleniowie, Przybiernowie, Stargardzie, Drawsku Pomorskim, Czaplinku, Gudowie oraz Bobrowie. Na liście znajdują się niektóre współdziałające z Nami instytucje.

Zapraszamy do kontaktu z Nami poprzez telefon oraz wiadomości kierowane pocztą elektroniczną, w celu udzielenia szczegółowych informacji na temat dostosowania zajęć terapeutycznych, dostosowanych do Państwa potrzeb.

WSPÓŁPRACA - WOLONTARIAT

W Stowarzyszeniu "Po To Jestem" wolontariusz to osoba, która jest członkiem wspierającym lub stałym stowarzyszenia, bierze aktywnie udział w jego inicjatywach i/lub bierze udział w zajęciach z psami w charakterze pomocnika, pomagając w opiece nad psem, współpracy z podopiecznymi, podając przedmioty i wspierając osobę prowadzącą zajęcia - jednak nie mająca wpływu na jej przebieg.

Czekamy na ludzi chętnych podjęcia się nowych wyzwań, a co najważniejsze - ludzi kochających zwierzęta i tak samo innych.

Napisz do Nas w formularzu, a napewno się do Ciebie odezwiemy!

WSPÓŁPRACA Z PRZYSZŁYMI DOGOTERAPEUTAMI 

Co roku organizujemy kursy przygotowujące chętnych do pracy terapeutycznej z udziałem psa.

W celu uzyskania informacji na temat zbliżających się kursów, bądź pytań dotyczących samego kursu, prosimy o kontakt telefoniczny lub za pośrednictwem poczty elektronicznej. Prosimy również o śledzenie aktualności na stronie i facebook'u.

WSPÓŁPRACA Z ORGANIZACJAMI POZARZĄDOWYMI

Aby osiągnąć suk­ces niezbędna jest i pra­ca i współpraca! 

Serdecznie zapraszamy do kontaktu wszystkie chętne oragnizacje, które chciałyby wspólnie z Nami wcielić w życie każdy POMYSŁ! W sprawach projektów, eventów oraz projektów prosimy pisać na adres poczty elektonicznej.

  

WSPÓŁPRACA Z PARTNERAMI

Działamy dla ludzi i siłą zaangażowania naszych członków, dlatego każde wsparcie jest dla nas na wagę złota.

Dzięki wielu społecznie zaangażowanym firmom i osobom mamy szansę trwać i rozwijać się, jako pierwsze w Szczecinie Stowarzyszenie zajmujące się dogoterapią i szkoleniem psów. Jesteśmy ogromnie wdzięczni wszystkim, którzy do tej pory udzielili nam wsparcia.

Oto kilka form pomocy, której możecie Państwo udzielić Naszemu Stowarzyszeniu:

  • wsparcie finansowe (darowizna),
  • wsparcie rzeczowe,
  • barter (pomoc poprzez świadczenie usług),
  • patronat medialny nad wydarzeniami.

Wszystkim osobom i instytucjom serdecznie dziękujemy za pomoc i zachęcamy do nawiązywania współpracy i kontaktu.

WSPÓŁPRACA Z MEDIAMI

Drogi dziennnikarzu, reporterze, radiowcu - jeśli chcesz stworzyć materiał o naszym stowarzyszeniu i podejmowanych przez Nas inicjatywach, napisz proszę na adres biuro@potojestem.pl, lub skorzystaj z danych kontaktowych zawartych w zakładce kontakt.

Jako ilustrację możesz wykorzystać jedno ze zdjęć dostępnych na stronie, ale prosimy abyś pamiętał o zaznaczeniu źródła ich pochodzenia.