Jesteś tutaj: Aktualności / Projekt "POMOC SZYTA NA MIARĘ" 2018-09-28

Projekt "POMOC SZYTA NA MIARĘ" 2018-09-28

                                                 

28 października 2018 roku z okazji Dnia Wolontariatu oraz jubileuszu firmy Royal Canin - w zaangażowaniu członków, wolontariuszy i aż 300 pracowników marki będziemy przygotowywać własnoręcznie „Tabliczki Nadziei” oraz smycze, którymi obdarowane będą schroniska dla zwierząt w całej Polsce!

Następujące informacje były skutkiem rozpoczętych w czerwcu 2018 roku konsultacji. Firma Royal Canin chcąc zapoznać się z opinią społeczną zapytała o to

"Jak wolontarisze - pracownicy Royal Canin Polska mogą najefektywniej pomóc psom ze shchronisk w Polsce, poświęcając na ten cel jeden dzień pracy całej firmy?".

Okazało się, że w schroniskach najbardziej brakuje dostępności ludzi, którzy mogliby informować potencjalnych adoptujących na temat psa. Stąd idea stworzenia „Tabliczki Nadziei”, która zawierałaby wszystkie informacje na temat czworonożnego podopiecznego.

Wspólnie z Fundacją Psia Kość, wolontariuszami Schroniska dla Bezdomnych Psów w Sosnowicachi marką Royal Canin pochwalimy się efektem projektu  już niebawem.Zapraszamy Was do śledzenia naszego fanpage'a, gdzie na bieżąco będziemy Was informować o postępach współpracy!

                     

                             

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami projektu poprzez obejrzenie filmu! Zobaczcie jaką radość sprawiło Nam wspólne tworzenie prototypów!